Najnovšie recenzie zo sekcie Vŕtačky

Metabo SBE 780-2

Metabo SBE 780-2

Pridané: 7. októbra 2019

Zakúpený v MALL.SK

• upínací mechanizmus bez potreby kľúča
  • vyšší výstupný výkon v porovnaní napríklad s Bosch Professional (možno vyššia účinnosť)
  • zbytočne veľký kufor, radšej mám kufor vo veľkosti vŕtačky, lebo náradie si nosím aj tak samostatne
  • kufor pôsobí veľmi lacno, tenký plast

Güde GTB 16/550 55205

Güde GTB 16/550 55205

Overený zákazník OK market Overený zákazník

Pridané: 1. októbra 2019

Zakúpený v OK market

• zlý návod, stolová vrtačka sa nedala kompletne zmontovať
  • v balení nebola faktúra

Hecht 1076

Fieldmann FDV 2004-E

Fieldmann FDV 2004-E

Pridané: 26. septembra 2019

Zakúpený v MALL.SK

sikovna, dobra na domace majstrovanie

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Zakúpený v StavbaEU.sk

Vzhľadom na krátkosľ používania Vášhoi produktu pri úprave svojho bytu a renovácii, kde som za tú dobu môhol ohodnotiľ Váš produkt, som s jeho kvalitou spokojný. Dúfam, že to tak zostane o v budúcnosti.

Hitachi FDV16VB2

Hitachi FDV16VB2

Overený zákazník PowerTools Overený zákazník

Zakúpený v PowerTools

• Malá šikovná na prácu v domácnosti postačujúca.

Bosch AdvancedImpact 900 0.603.174.021

Metabo SBE 650

Metabo SBE 650

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 22. septembra 2019

• Malá kompaktná vŕtačka, dobre sa drží, na bežné práce s drevom a okolo domu. Ľahko sa čistí. Super kufrík a super výbava v ňom. Už ju mám viac ako rok a pol a spokojnosť. Je ľahká.
  • Pri práci s drevom v prašnom prostredí sa občas zanesie prepínač vŕtania s príklepom, dá sa však rýchlo v pohode vyčistiť, no a pod jedným to celé vyfúkam a namažem.

Nie je to robustná vŕtačka, nie je brutálne silná, ale robí sa s ňou skvele. Veľkou výhodou je jej hmotnosť, ak potrebujete robiť nad hlavou, z rebríku tak vás vôbec neunaví jej držanie a v pohode sa dá udržať v jednej ruke bez strachu, že by vám ju vykĺbila. Určite doporučujem do dielne a okolo domu. Na stavbu do ťažkých podmienok ale nemá výkon. Skľúčovadlo je super. Super a kvalitná výbava kufríka. Mám s ňou odvŕtaných xtisíc dier do dreva, väčšinou priemery okolo 16, zvláda ich s prehľadom, má za sebou i vypomoc pri rekonštrukcii domu. Funguje ako má bez zaváhania. I moja žena s ňou rada robí.

Güde GTB 16/605

Güde GTB 16/605

Overený zákazník VarioShop Overený zákazník

Pridané: 14. septembra 2019

Zakúpený v VarioShop

Pre domáceho kutila ùplne postačuje len zmena obrátok by mohla byť menej náročnejšia .inak je vŕtačka ok

Makita HP 2070 J

Makita HP 2070 J

Overený zákazník HOBBY-Németh Overený zákazník

Pridané: 7. septembra 2019

Zakúpený v HOBBY-Németh

• super ergonómia (mne sa drží dobre v ruke), má príklep a teda v pohode vŕtanie do betónu (pre hobby využitie), dá sa ňou pohodlne šrubovať.
  • mám ju vyslovene na hobby používanie a bola v prevádzke len krátko, ale dosť pri prevádzke smrdí. snáď sa to časom "urobí". prevodovka bola asi slabo utiahnutá, lebo po pár dierach začalo vytekat mazivo okolo spojov (dotiahnutím šrúb sa to vyriešilo) ale hlavne dosť sa zohrieva pri prevádzke pri hobby používaní (pár dier do betónu). doteraz sa mi žiadne náradie takto nezohrievalo a to ju skutočne šetrím. (možno to zohrievanie je vlastnosť výrobku)

potreboval som univerzálnu vŕtačku do betónu, dreva, ocele a na šrubovanie (skrutkovanie) a na to je vhodná. aj ergonómia je dobrá, super sa s ňou pracuje ale smrad pri práci a hlavne zohrievanie je niečo s čím som sa u iného náradia nestretol nikdy. odporučil by som ju niekomu, koho nemám až tak v láske.

Bosch PBD 40 0.603.B07.000

Makita DP4011

Overený zákazník Euroshopy.sk Overený zákazník

Pridané: 5. septembra 2019

Zakúpený v Euroshopy.sk

• Skvely vyrobok.Pouzivam ju v stojane a hravo zvlada vrtanie do kovu,ako aj do dreva.

Overený zákazník Motozahrada.eu Overený zákazník

Pridané: 4. septembra 2019

Zakúpený v Motozahrada.eu

• Kvalitné spracovanie, dobrý pomer cena/kvalita

Proma BZ-25B 400

Proma BZ-25B 400

Overený zákazník Zvaracky-Obchod.sk Overený zákazník

Pridané: 28. augusta 2019

Zakúpený v Zvaracky-Obchod.sk

• pri rezaní závitu do slepej diery sa dá nastaviť hĺbka rezania a potom sa automaticky prepnú ľavé otáčky
  • možno by bolo vhodné, keby tam bolo aj nejaké prídavné chladenie

Celkovo, je to celkom slušný stroj, nikde nebolo uvedené akú má vreteno hádzavosť, tak som si to zmeral sám a nameral som 0,05mm, čo nieje také zlé na takýto stroj, aj keď ...
Po vyrezaní asi 15 ks závitov M12 x 15 prestali fungovať pravé otáčky - odišlo relé. To sa môže občas stať. Problémy boli s reklamáciou, ale to je už hodnotením obchodu a nie stroja

Makita 6413

Scheppach DP 40

Overený zákazník maXináradie.sk Overený zákazník

Pridané: 24. augusta 2019

Zakúpený v maXináradie.sk

Objednal som si vrtacku nikto sa mi neozval. Az po troch dnoch ked som sa sam informoval nejaka pani zistila ze vraj moju objednavku z eshopu vobec neeviduju ale ze zisti co a ako. Nasledne mi volala ze maju len jednu vrtacku a ze sa dohodnu komu ju poslu :) lebo maju vraj este jednu objednavku na tento tovar. Ci bola moja objednavka prva alebo druha v poradi uz neviem. Po skyroch dnoch som to prestal riesit nakolko sa nikto neozval som objednavku zrusil, a to garantuju dovoz tovaru do 48 hodin od objednania tovaru ktory je na sklade. Teda, nikdy viac.

Makita HP1640K

Makita HP1640K

Pridané: 17. augusta 2019

Zakúpený v Naradieshop, s.r.o.

• napriek nízkej cene, má dostatočný výkon na vŕtanie v domácnosti
  • nedal sa nasunúť doraz, lebo je zle odliaty otvor, no vyriešil som to ofrézovaním

Overený zákazník maXináradie.sk Overený zákazník

Pridané: 9. augusta 2019

Zakúpený v maXináradie.sk

Splňa to na čo som ju kúpil .keď uťahovačka nestačí

Pridané: 29. júla 2019

Celkova spokojnost