Sharks SH 820

• -dobrá cena
    • -funkcie
    • -pomerne véľký výkon
    • -zatiaľ som nič nepostrehol

Jedná sa o síce o neznačkový hobby stroj,ale so slušným výkonom.
    Pri výbere sa prihliadalo na jeho cenu, výkon a funkcie.
    Od tohto výrobcu som zatiaľ žiadne náradie nemal,ale dúfam že ma nesklame.

Typ vŕtačky
s príklepom
Výkon
820 W
Spätný chod

Elektrická vŕtačka SH 820

Popis produktu:

Cenovo zaujímavá elektrická vŕtačka značky Sharks, ideálna pre hobby práce v domácnosti alebo dielni. Spoľahlivá vŕtačka, má dostačujúci výkon pre nenáročné práce.

Technické parametre:

• Napätie / frekvencia: 230 V / 50 Hz
  • Príkon: 820 W

Plynule nastaviteľné otáčky až 2800 ot / min (regulácia)

Skľučovadlo pre vrtáky až 13 mm Ľavý alebo pravý chod

Prídavná rukoväť

Zarážka pre nastavenie hĺbky vŕtania

Rukoväť Soft Grip

Regulácia otáčok

Hmotnosť: 2,3 kg

• , zakúpené v OK market

• -dobrá cena
    • -funkcie
    • -pomerne véľký výkon
    • -zatiaľ som nič nepostrehol

Jedná sa o síce o neznačkový hobby stroj,ale so slušným výkonom.
    Pri výbere sa prihliadalo na jeho cenu, výkon a funkcie.
    Od tohto výrobcu som zatiaľ žiadne náradie nemal,ale dúfam že ma nesklame.

• Skvela cena
    • Vydrží fakt vela
    • za tu cenu dobry vykon
    • mala a skladovatelna
    • neprevrta všetko ale to som pri takej malej ani nečakal

Nemam jej v podstate čo vytknuť, robil som s tym cely plot doma a stale používam ked treba a vydržala to bez problémov