Makita HP 2070

Druh skľučovadla
s ozubeným vencom
Spätný chod

• , zakúpené v Náradie PROFESIONAL

• silný kvalitný malý stroj. trošku ťažší, ale som ochotný držať kvalitu.

celkový dojem je veľmi dobrý, prevedenie kvalitné, pracuje sa s ňou veľmi dobre. priložené redukcie k vrtačke sú pre mňa praktický darček od predávajúceho.takže vysoká spokojnosť.

• kvalita výdrž

super stroj

• , zakúpené v NIKOSK

• Skátka šikovná vrtačka za tie peniaze čas ukáze čo dokáze.
    • Zatial nič.

1010 W
Druh skľučovadla
s ozubeným vencom
Spätný chod

2-rýchlostná príkl. vŕtačka s elektronickou reguláciou. Pogumovaná protišmyková rukoväť s tlmením vibrácií. Elektronická regulácia počtu otáčok. Signalizácia pracovného režimu led diódami. Možnosť bezpríklepového vŕtania pre vŕtanie do dreva alebo ocele. Prepínač pravo/ľavého chodu integrovaný v telese vŕtačky. Kryt vretena 43 mm pre použitie aj v stojane. Klzná bezpečnostná spojka a prevodová skriňa z ľahkého kovu. Sklúčidlo s ozubeným vencom.

• Príkon : 1010 W
  • Priemer vŕtania v betóne, 1 st : 20 mm
  • Priemer vŕtania v betóne, 2 st : 20 mm

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Náradie PROFESIONAL

• silný kvalitný malý stroj. trošku ťažší, ale som ochotný držať kvalitu.

• Na to, že je značka Makita najhoršie náradie, aké som kedy mal.

Po dvoch rokoch a dvoch mesiacoch od zakúpenia t.j. dva mesiace po záruke odišiel modul regulácie otáčok a vŕtačka prestala fungovať. Mechanik ktorý mi zisťoval závadu sa ma pýtal či som ju vôbec používal lebo je ako nová. Za to obdobie som ju použil možno 12 krát. Naposledy som potreboval navŕtať 10 dier do betónu s vrtákom o priemere 10 mm a nezvládla to - proste je to šmejd po mojej skúsenosti a preto Makitu nikdy !!!.

• kvalita výdrž

super stroj

• , zakúpené v NIKOSK

• Skátka šikovná vrtačka za tie peniaze čas ukáze čo dokáze.
    • Zatial nič.

Odporúčam.

• tuto vrtačku som kupil lebo sa mi pokazila moja dobra narexka
    • a som s nôu velmi spokojny

na domace použitie ok

• Je praktická,výkonná.
    • Horeuvedené vlastnosti vydržia len počas záručnej lehoty,Tesne po jej uplynut/ 2 týždne /í prestala fungovať po príležitostnom používavní. Preto ju neodporúčam. Výrobky Tesco mi vydržali aj 4 roky, A vraj Makita je značka, to je síce pravda, ale len pre
    • vlastníkov firmy.

Produkt sa používal dobre.Vzhľadom na jeho obmedzené použitie len počas záručnej doby ho pre ostatných neodporúčam.Nech je mementom pre ostatných.

• , zakúpené v Profinaradie

• Tuto vŕtačku som si kúpil na základe toho že v praci používam podobnú vŕtačku preto som dlho neváhal a objednal som.Ešte som nemal čas širšie preskúmať jej možnosti ale čo som do teraz potreboval tak bes problémov zvládla ma veľký výkon a pritom sa dá povedať že je to mala vŕtačka

Som z nou veľmi spokojný a môžem len odporúčať

• , zakúpené v Profinaradie

sikovny strojcek