Black & Decker KR806K

Vŕtačka príklepová 850W KR806K Podrobnosti Vynikajúci príklepový mechanizmus umožňuje veľmi rýchle vŕtanie do muriva a poskytuje až 52 700 rázov za minútu. Tlakovo odlievaná...
Doprava 5,49 €,Do 3 dní

Spätný chod

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• značka a kvalita za výhodnú cenu
  • , zakúpené v Alza.sk

• Kufríkové balenie, presné vedenie vrtáka, hlavne pri menších priemeroch.

Odporúčam kúpiť a nepozerať sa len na cenu, pokiaľ chcete mať dobrého a spoľahlivého pomocníka v dielni a domácnosti

• je to kvalitná vŕtačka, ktorá je pre domácich majstrov určite postačujúca až nadpriemerne.

Tento produkt som si vybral z dôvodu, že rovnaký si kúpil aj môj príbuzný a je s ním veľmi spokojný. Nakoľko som tento produkt pre krátkosť času ešte veľmi nepreveril, nemôžem ho ešte zhodnotiť. Ale ako som už spomenul môj blízky ho tiež používa a je s ním veľmi spokojný.
    Čo sa týka odporúčania tohto produktu určite by som ho aj odporučil a možno aj vyššie výkonný podobný produkt.
    Myslím si, že to je dobrá kúpa a cena k nej je primeraná.

Typ vŕtačky
Druh skľučovadla
rýchloupínacie
Spätný chod

Vŕtačka príklepová 850W KR806K Podrobnosti

Tlakovo odlievaná skriňa prevodovky z hliníkovej zliatiny zaručuje optimálny odvod tepla a zvyšuje odolnosť.

Kovové rýchloupínacie skľučovadlo 13 mm s automatickým zaistením vretena uľahčuje výmenu vrtákov a zdokonaľuje jeho upnutie.

Konštrukcia motora 850 W sa vyznačuje zvýšeným výkonom a momentom, čo umožňuje vykonať všetky úkony v domácnosti.

Nastaviteľný regulátor otáčok umožňuje užívateľovi prednastaviť otáčky, čo zaručuje lepšiu ovládateľnosť.

Reverzný systém uhlíkov zaručuje maximálny výkon vŕtačky pri chode vpred i vzad a redukuje opotrebovanie uhlíkov.

Príklepové vŕtanie je vhodné pre vŕtanie do muriva.

Kompaktná veľkosť a zaisťovacie tlačidlo zaručujú maximálny komfort.

Prídavná rukoväť zdokonaľuje ovládanie vŕtačky. obsahuje kufor bočná rukoväť a hĺbkový doraz špecifikácia

Výkon 850 W

Mäkká rukoväť Áno

Dĺžka napájacieho kábla 2,5 m

Nastaviteľný hĺbkový doraz Áno

Druhá prídavná rukoväť Áno kufor Áno

Akustiský tlak 100 dB (A)

Akustický výkon 111 dB (A)

Vibrácie 13,5 m / s2 otáčky zaistenie vretena

• , zakúpené v Extreme Digital zRt

• značka a kvalita za výhodnú cenu

• kvalitna vrtacka s dobrymi parametrami za prijatelnu cenu
    • nic

odporucam

• , zakúpené v Alza.sk

• Kufríkové balenie, presné vedenie vrtáka, hlavne pri menších priemeroch.

Myslím si, že to je dobrá kúpa a cena k nej je primeraná.