Bernardo MD 5075 VA 0 recenzií
Magnetická vrtačka s automatickým posuvem... Celý popis
1 380,32 €
Doprava 5,12 €, Info v obchode
Odporúčaná ponuka Boukal - Stroje a náradie Do obchodu
Bernardo MD 5075 VA
Najlacnejšie ponuky (1) Bernardo MD 5075 VA 95% (614×)Info v obchode 1 ocenenie
Bernardo MD 5075 VA. Magnetická vŕtačka s automatickým posuvom
Bernardo MD 5075 VA. Magnetická vŕtačka s automatickým posuvom
Recenzie (0) Bernardo MD 5075 VA Hodnotenia produktu Bernardo MD 5075 VA
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu Magnetická vrtačka s automatickým posuvem
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Poradňa Bernardo MD 5075 VA
{"Obľúbené kategórie":[["Hrnce","https://hrnce.heureka.sk/"],["Lapače a odpudzovače","https://odpudzovace-zvierat.heureka.sk/"],["Nabíjačky pre mobilné telefóny","https://nabijacky-pre-mobilne-telefony.heureka.sk/"],["Domčeky pre bábiky","https://domceky-pre-babiky.heureka.sk/"],["Práčky","https://pracky.heureka.sk/"],["Slnečné a tieniace plachty 5 x 5 m","https://slnecne-a-tieniace-plachty.heureka.sk/f:33424:30680323/"],["Chladničky Beko","https://lednice.heureka.sk/f:3381:25392/"],["Holistické granule pre psy","https://granule-pre-psov.heureka.sk/f:28469:29636883/"],["Priemyselné bezvreckové vysávače s oklepom","https://vysavace.heureka.sk/f:3327:3540800;20770:487435;36547:1/"],["Automatické kávovary Philips","https://kavovary-espressa-cajniky.heureka.sk/f:4484:20950/"]],"Vybrané značky":[["Vŕtačky Promotech","https://vrtacky.heureka.sk/f:4903:45145385/"],["Vŕtačky Duss","https://vrtacky.heureka.sk/f:4903:31107/"],["Vŕtačky Milescraft","https://vrtacky.heureka.sk/f:4903:49168015/"],["Vŕtačky Narex","https://vrtacky.heureka.sk/f:4903:31055/"],["Vŕtačky Worcraft","https://vrtacky.heureka.sk/f:4903:8888819/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Aké existuje príslušenstvo k športovým kamerám?","https://www.heureka.sk/a/ake-existuje-prislusenstvo-k-sportovym-kameram-c5095-20064/"],["Ako vybrať futbalovú loptu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-futbalovu-loptu-c1126-19388/"],["Ako vybrať viazanie na zjazdové lyže?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-viazanie-na-zjazdove-lyze-c992-20087/"]],"Vybrané produkty":[["Vtech Prvý notebook ružový SK","https://detske-notebooky.heureka.sk/vtech-prvy-notebook-ruzovy-sk/"],["Fieldmann FZS 9016 50001683","https://vyzinacie-hlavy.heureka.sk/fieldmann-fzs-9016-50001683/"],["Camp Janus Pro","https://kladky.heureka.sk/camp-janus-pro/"],["AHProfi MTGC1305W","https://montazni-voziky.heureka.sk/ahprofi-mtgc1305w/"],["Bergner BG-6372","https://hrnce.heureka.sk/bergner-bg-6372/"],["Singing Rock Penta","https://horolezecke-prilby.heureka.sk/singing-rock-penta/"],["WHIRLPOOL WS5G8CHW/E","https://sporaky.heureka.sk/whirlpool-ws5g8chw-e/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}