SKIL 6222 AB

Produkt nemá žiadne parametre.

• Dva rýchlosti a sila
    • Občas sa uvolňuje hliníkový prstenec sklučidla.

Dva roky som už používal denno deňne tento typ a rozhodol som sa kúpiť ešte jeden.

• , zakúpené v Ručné-Náradie.sk

• Je lepšia ako akumulátorová uťahovačka. Dlhý kábel, je ľahká a dobre sa s ňou manipuluje.

• Nemusím kupovať drehé batérie

odporúčam tento produkt

Produkt nemá žiadne parametre.

Príkon 0.45 A

Rýchlosť bez zaťaženia 0 - 300 / 850 ot/min

Maximálny krútiaci moment 27 Nm

Bezkľúčové skľučovadlo s dvojitou objímkou 10 mm

Spínač s regulátorom rýchlosti Yes Ø vrtu do dreva 20 mm Ø vrtu do ocele 8 mm Ø skrutkovania 6 mm

Dĺžka nap

• Dva rýchlosti a sila
    • Občas sa uvolňuje hliníkový prstenec sklučidla.

• Nemusím kupovať drehé batérie

odporúčam tento produkt

• Všetko (takmer)
    • Iba 850 otáčok

Super náradie,ale aj keď sa to nezdá,tak 850 otáčok je málo. Teraz by som asi radšej doplatil viac a kúpil 6221-ku.
    Inak všetko ostatné je super.

• , zakúpené v HEJ.sk

• bez akumulátora
    • silný motor
    • kvalita šnúry

za tú cenu vynikajúce, netreba sa starať o baterky. Opravil som s tým celú terasu, takže už je zaplatená a všetko ostatné je bonus

• , zakúpené v repo.sk

• to čo som očakaval