Einhell BT-ID 650

Produkt nemá žiadne parametre.

dobra masinka na doma

• pre moje potreby kutila je to dobry vyber
    • prve skusenosti su dobre
    • neviem

oslovila ma cena a dostačujuci vykon,zatiaľ ide dobre,ma pekny dizajn,vykon pre mňa postačujuci
    možem odporučiť aj ostatnym kutilom

• Bolo vyskúšané zatial dobre funguje
    • cenovo nám vyhovuje

niekedy potrebujeme opraviť niečo
    odporučam tento produkt
    lacný,dúfam že dlho nám bude slúžiť

Produkt nemá žiadne parametre.

Vŕtačka príklepová BT-ID 650 E Einhell Blue

• Napätie: 230 V ~ 50 Hz
  • Výkon: 650 W
  • Otáčky: 0 - 2.800 min-1
  • Počet príklepov: 44.800 min-1
  • Vrtný výkon: 30 | 13 | 10 mm / (drevo | betón | oceľ )
  • Hmotnosť: 1,9 kg
  • Rozmery balenia: 275 x 230 x 70 mm