Black & Decker CD714CRESKD

• Hĺbkový doraz
    • Prídavná rukoväť
    • Detektor BDS200: ručný detektor potrubia a vodičov pod napätím
    • Plastový kufor
    • Zaisťovacie tlačidlo zvyšuje komfort obsluhy.
    • Ideálny pre vŕtanie do rôznych materiálov ako sú drevo, kovy, plasty a murivo.

Príklepová elektrická vŕtačka CD714CRESKD je ideálna pre vŕtanie do rôznych materiálov ako sú drevo, kovy, plasty a murivo. Navyše v plastovom kufri mate aj 5 ks vrtákov a ručný detektor potrubia a vodičov pod napätím, skúšal som ho a funguje na vedenie káblov v stene takže budete vedieť že tam niečo je a predídete zbytočným problémom z opravami vedenia a podobne. Spracovanie vŕtačky pôsobí kvalitne a po približne troch mesiacov používania sa nevyskytol žiaden problém s touto vŕtačkou,som spokojný. Pre domáceho kutila úplne postačuje a splní si to čo ma. Za dobru cenu mate vŕtačku + nejaké to príslušenstvo.

Typ vŕtačky
s príklepom
Výkon
710 W

Plynulá regulácia otáčok ponúka lepšiu ovládateľnosť a umožňujú
použitie náradia pri skrutkovaní.

Príklepové vŕtanie je vhodné pre vŕtanie do muriva.

Prídavná rukoväť zdokonaľuje ovládanie vŕtačky.

Zaisťovacie tlačidlo zvyšuje komfort obsluhy.

Ideálny pre vŕtanie do rôznych materiálov ako sú drevo, kovy, plasty a
murivo.

• Hĺbkový doraz
    • Prídavná rukoväť
    • Detektor BDS200: ručný detektor potrubia a vodičov pod napätím
    • Plastový kufor
    • Zaisťovacie tlačidlo zvyšuje komfort obsluhy.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Veľmi praktická pomôcka pre domácich kutilov . Vykonal som s predmetnou vŕtačkou rôzne operácie od vŕtania do tvrdého dreva vŕtanie dier priemeru 10-12 mm do do oceĺových konštrukcíí vrátane spájania vrutmi do dreva a doťahovanie skrutie a matíc, bsolútne bez problémov. Ďalej som vyrrezával otvory do omietky o priemere 70 mm na osadenie elektrických krabíc na čo som používal vŕtačky s výkono 1-1,7 KW čo ma milo prekvapilo, pričom vŕtačka Black & Decker CD714 to zvládla be väčších problémov.

Výborný pomocník, rentabilita už po prvom týždni používania, proste OK.

• , zakúpené v TPD.sk

Bien

• Ľahká a praktická

Výrobok je dostatočný pre domáce použitie. Vŕtačka je ľahká a praktická. dobre sa s ňou pracuje. Pre domácich kutilov veľmi vhodná.

• , zakúpené v TPD.sk

• pomer cena kvalita
    • lahka,sikovna
    • ,velke plus hlava na uchytenie vrtaka
    • vyhladavac kovou ,kablov v stene
    • kufrik iny ako na obrazku

pouzivam len kratko,ale na hobby zatial dostacujuce

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• čo mám napísať??,, ja som spokojný!!

neviem protii nič napísať,,

Perfektný pre kutila

• vcelku dobrá vŕtačka za prijateľnú cenu
    • plastový kufrík je odlišný a zjavne lacnejší ako na obrázku, ktorý je zverejnený pri objednávaní ! Chýba slovenský manuál pre detektor!